Siirry sisältöön

Yhteystiedot

Kymen Rakennesuunnittelu Oy

Osoite
Pallokentäntie 4
45700 KUUSANKOSKI

Y-tunnus
0206760-4

Verkkolaskutustiedot
Verkkolaskutiedote

Ota yhteyttä ja kysy lisää

  • Kenttä on validointitarkoituksiin ja tulee jättää koskemattomaksi.

Henkilökunta

Matias Rikkonen

Toimitusjohtaja, Osakas

040-540 9426

matias.rikkonen@kymen-rakennesuunnittelu.fi

Tuomas Huhtinen

Suunnittelupäällikkö, Tarjouslaskenta, Osakas

046-878 3730

tuomas.huhtinen@kymen-rakennesuunnittelu.fi

Henna Matilainen

Suunnittelupäällikkö, Osakas

044-774 9720

henna.matilainen@kymen-rakennesuunnittelu.fi

Matti Pakkanen

Projektipäällikkö

046-878 3732

matti.pakkanen@kymen-rakennesuunnittelu.fi

Lauri Jokinen

Projekti-insinööri

046-878 3726

lauri.jokinen@kymen-rakennesuunnittelu.fi

Maiju Gröndahl

Projekti-insinööri

041-547 5541

maiju.grondahl@kymen-rakennesuunnittelu.fi

Jukka Liukkonen

Elementtisuunnittelija / suunnitteluassistentti

040-764 3869

jukka.liukkonen@kymen-rakennesuunnittelu.fi

Iiro Vähätiitto

Harjoittelija

Iiro.vahatiitto@kymen-rakennesuunnittelu.fi